1 Parça 3 Stil || Boğazlı Kazakla Nasıl Kombin Yapılır?

00:36Bu sezonun kuşkusuz en trend basic parçalarından biri siyah boğazlı kazak. Daha önce 60'larda moda sahnesinde sıklıkla görülen bu parça yine gardırobumuzun demirbaşı olmaya aday. Vücudu saran, tercihen vintage bir kazakla yapabileceğiniz 3 farklı kombini yazdım, umarım beğenirsiniz.

Ayrıca 1 Parça 3 Stil başlığı altında görmek istediğiniz parçaları yorum olarak yazabilirsiniz.

Eğer minimalist bir stiliniz varsa, siyah boğazlı kazak sizin için kurtarıcı olabilir. Bu sezonun yine 60'lardan gelen bir diğer trend parçası süet elbiselerle kombinleyebilirsiniz. Bej renk kaşe kaban, siyah uzun çizmeler ve siyah kare formunda bir çanta ile tamamlayacağınız kombin mükemmel görünecek.
Biraz daha sanatçı ruhluysanız ve deneysel bir stiliniz varsa bu kombine bir şans verin. 
Siyah boğazlı kazak, tercihen lacivert kadife pantolon ve siyah kaban üçlüsünü Fransız beresi, Creepers model ayakkabılar ve boynunuzda ipek bir eşarpla tamamlayın.Cadde'de, Karaköy'de, Cihangir'de görmeye alıştığımız hipsterlardan biri de siz misiniz? 
O halde bu kombin de sizin için. 
Siyah boğazlı kazağınızı mom jeans denilen 90'lar efektli yüksek bel kot ile tamamlayın. Üzerine de neredeyse ayak bileğine kadar uzanan kaşe kaban giymeniz bir tercih değil, zorunluluk. Adidas Stan Smith, Nike Airmax ya da Sketchers spor ayakkabılarından biri ve mutlaka kendinizi kelimelerle ifade edemediğiniz yerde imdadınıza koşan sloganlı bir bere ile son rütuşları yapın ve hazırsınız.

You Might Also Like

0 yorum