App Önerisi || Replay

03:19

Google Youtube'u aldıktan sonra yaptığı çalışmalarla Youtuber'ları kanal açmaya teşvik etti. Youtube kanalı olan ve düzenli video hazırlayan kullanıcı sayısı arttı. Haliyle video içerikler trend olmaya başladı.


Video içerik hazırlamanın en zor kısmı ise editleme. 3 dakikalık bir videoyu editlerken saatlerini harcayanlar oluyor. Ya da Youtube kanalınız yok, sadece sevdiklerinize videolar hazırlamak istiyorsunuz ama video edit programlarıyla uğraşmak istemiyorsunuz. Bugünkü app önerim işinize yarayabilir : Replay !
Replay nedir?

Replay, çektiğiniz fotoğraf ve videoları hızlı ve kolay bir şekilde video haline getirmenizi sağlayacak bir aplikasyon. Yani bir video editleme uygulaması.

Replay uygulamasını bu kadar iyi yapan ne?

Kesinlikle uygulama kolaylığı ve hızı. Cihazınızdaki fotoğraf ve videoları kolayca seçip video yapabiliyorsunuz. Videonun hızını ve formatını siz belirliyorsunuz. İsterseniz Instagram videosu olacak şekilde ayarlarını yapabilir ve 15 saniyelik kare videolar oluşturabilirsiniz.

 Ayrıca videonuz için 20'den fazla stil mevcut ve her hafta 2-3 tanesi ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Videonuz için müzik de seçebiliyorsunuz, ben o özelliğini çok seviyorum. Bir sürü yeni müzik keşfettim bu sayede.

Uygulamanın ücretsiz versiyonunu kullanıyorsanız videonuzun sağ alt köşesinde Replay logosu yer alıyor. Tek dezavantajı bu sanırım. Ama isterseniz uygulamayı satın alabilirsiniz, böylece logo bulunmayan videolar yaratabilir ve video stillerinin tamamına erişmiş olursunuz.

Nerede bulurum?

Bu uygulama sadece App Store'da yer alıyor. 
Sadece Apple cihaz kullanıcılarına ve cihazlarına yönelik çünkü.

Umarım yararlı bir öneri olmuştur. Siz de favori uygulamalarınızı yorum olarak paylaşabilirsiniz. 

Bu uygulama ile hazırladığım videolarımı aşağıda bulabilirsiniz. Belki bir fikir verir.You Might Also Like

0 yorum