App Öneri || Primer

15:02

Dijital marketing'in alıp başını yürüdüğü bu günlerde, size bir yol haritası çizecek ya da yaratıcı çözümler üretecek bir ajansınız yoksa kendi başınızın çaresine bakmayı öğrenmelisiniz demektir. 


Diyelim bir marka yarattınız ya da kendinizi bir marka haline getirmek istiyorsunuz, ama pazarlama için büyük paralar ödemek istemiyorsunuz. O zaman kolları sıvama vakti geldi. Dijital pazarlama dersleri alarak kendinizi ve markanızı geliştirebilirsiniz. Hem de günde 5 dakikada, hem de bedavaya! 

Nasıl mı? 
Primer nedir?

Primer, Google tarafından yaratılmış ücretsiz dijital marketing dersleri alabileceğiniz bir uygulama. Uygulamanın dili İngilizce (Türkçesi varsa da ben bilmiyorum). 

Primer uygulamasını bu kadar iyi yapan ne?

Primer, bir applikasyon olduğu için her yerde telefon ya da tabletinizden kolayca kullanabiliyorsunuz. Yani ister otobüste, ister tuvalette Google'dan aldığınız derslerle pazarlama becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Dijital pazarlama dersleri dediysek de bunun sıkıcı olacağını düşünmeyin. Sadece 5 dakika süren bit derslerle adım adım reklam, içerik, ölçme ve strateji alanlarında temel olarak kendinizi geliştirebiliyorsunuz.

Bu bit derslerde hem case'ler üzerinden konuyu anlayabiliyor, hem de öğrendiğinizi kendi markanız için uygulayabiliyorsunuz. 

Uygulamanın temiz tasarımı ve eğlenceleri figürleri, ücretsiz olmasına rağmen reklam içermemesi de cabası. 

Nerede bulurum?

Bu uygulama hem Apple hem de Android cihazlara uyumlu. 
Yani App Store ve Google Play Store'dan ücretsiz indirebilirsiniz. 

Umarım faydalı bir öneri olmuştur. Siz de favori uygulamalarınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

You Might Also Like

0 yorum