App Öneri || Refinery29'dan AltMoji

06:23

Yıl olmuş 2016, söyleyeceklerini harflerle ifade etmek için hangimizin zamanı var?

Standart sarı emojileri kullanmak artık eskisi kadar havalı değil ve ifade etmek istediklerimizi genelde karşılayamıyor. O yüzden hayat tarzımıza en uygun emoji klavyeyi indirmek isteyebiliriz. Bugün bahsedeceklerim tam olarak bununla ilgili. 


Refinery29, 2005 yılında kurulmuş, modern, güçlü ve entelektüel kadınlar için moda, güzellik, stil ve yaşam önerileri veren bir website/blog. Diğer moda sitelerinden ayıran şey; Refinery29'un belli bir tarzı ve kalitesinin olması ve internet diline çok hakim olması. 

Sosyal medya hesaplarından, websitesine kadar gerçek bir R29 okuyucusu ve fanatiği olarak yeni çıkardıkları AltMoji'yi önereceğim. Umarım beğenirsiniz.

AltMoji nedir?

AltMoji, Refinery29 tarafından yaratılmış bir emoji klavyedir.

AltMoji uygulamasını bu kadar iyi yapan ne?

Tabii ki de Refinery29, duh!

R29 tasarım ekibi tarafından oluşturulan bu ikonlar, güçlü ve cool kadınların mesajlarında kullanacağı cinsten. Ayrıca çoğu meslek grubunun erkeklerle resmedildiği standart emojilere karşı olarak, farklı etnik kökenli kadınları farklı yüz ifadeleri ve farklı mesleklerde görmek mümkün. Çünkü #girlpower is cool af!Diğer bir güzel yanı da ücretsiz olması.

AltMoji'de nasıl emojiler var?


"But First, Coffee" yazılı kahve kupası, tekila shotlar, "Bae" yazılı kolye gibi hem moda hem de internet dünyasında trend olan ikonları mesajlarınızda kullanabilirsiniz.

Nerede bulurum?

Bu klavye uygulaması henüz çok taze. 17 Ağustos 2016'ta da App Store ve Google Play Store'da yerini aldı. 

                                                

Eğer bu emoji klavyeyi indirip mesajlarınızda kullanırsanız lütfen yorum olarak bana yazın! :)

Daha önce yazdığım App Öneri : Kimoji yazısı için :


You Might Also Like

0 yorum