Digi-Mag || Sessizlik Balonu Yaratan Cihaz Muzo

06:02

Kahvenizi yudumlayıp kitap okumak için gittiğiniz kafede, bazen etraftaki insanların gürültüsünden dolayı o tumblr-vari anı yaşayamadığınız oldu mu hiç? Ya da hava almak isteseniz bile dışarının gürültüsü yüzünden pencereyi açamadığınız?O zaman doğru posttasınız!

Digi-Mag serimizin son konuğu, hayatınızın sessize al butonu olacak, kendinize ait sessiz ve huzurlu bir alan yaratacak cihaz, Muzo. 

PS: Postun sonuna kadar okuyan herkesi güzel bir indirim bekliyor.


Muzo, etraftaki sesin ters frekansında bir titreşim yayarak, size kelimenin tam anlamıyla bir sessizlik balonu yaratan bir cihaz. Telefonunuzla kontrolünü sağlayabiliyorsunuz. Evinizde veya dışarıda duymak istediğiniz ses düzeyini siz ayarlayabiliyorsunuz.

Açık ofislerde çalışmak zorunda kalan, ama etrafındaki insanların gürültüsünden kafasının içindeki düşünceyi bile duyamayan beyaz yakalılara müjde niteliğinde bir teknolojik girişim bence. Aynı şekilde, yurtta yaşayan öğrenciler veya gürültülü bir ev arkadaşı olanlar için de oldukça işe yarayacak bir cihaz.Muzo, sessizlik sağladığı gibi aynı zamanda topluluk içinde gizli bir konuyu konuşmanıza da imkan sağlıyor. Diğer insanların duymasını istemediğiniz bir konu konuşurken sesinizi etrafınızdaki insanların duymasını engelleyecek şekilde bir titreşim yayıyor. Artık kısık sesle gıybet yapmak zorunda kalmayacaksınız yani!

Şuan Türkiye'de satılmıyor diye biliyorum, ama Amerika'dan 159$'a satın alabiliyorsunuz. Kesinlikle modern insanın must-have item'ı olacak bu cihazın bir an önce daha uygun bir fiyatla satılmaya başlamasını temenni ediyor ve blogta görmek istediğiniz diğer teknolojik cihazları ya da uygulama önerilerini yorum olarak yazmanızı bekliyorum.

Gelelim sürpriz indirime!

KapGel uygulamasını indirip aşağıdaki referans kodu ile üye olduğunuzda ilk siparişinizde hizmet bedeli ödemiyorsunuz. KapGel uygulaması hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz aşağıdaki linke göz atmanızı öneririm. 


Referans Kodu : Q90BB


You Might Also Like

0 yorum